Trening narzędziowy z Dawidem to absolutny MUST HAVE dla agentów nieruchomości na każdym etapie ich kariery zawodowej. Dawid dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w sposób prosty, inspirujący i wartościowy. Udowadnia, że to o czym wykłada na sali szkoleniowej, działa w praktyce. Nie wyobrażam sobie lepszego sposobu na podniesienie swoich umiejętności, jak praca w rzeczywistym środowisku, z prawdziwym klientem, pod okiem profesjonalnego trenera, jakim bez wątpienia jest Dawid. Gorąco polecam

Anna Sokół-Kifner

My niżej podpisani Iwona i Tomek, stwierdzamy, że szkolenie było znakomite, żeby nie powiedzieć zaje…ste. Niemal wszystkie rozmowy telefoniczne, podczas treningu zakończyły się sukcesem, czyli umówieniem spotkania u klienta. Teraz potrzebna praca, aby zdobytą wiedzę i umiejętności utrwalić jako standard. Już myślimy nad kolejnym etapem szkolenia i treningu, czyli jak to zrobić aby umówionych spotkań nie zmarnować, czyli podpisać najlepsze możliwe umowy z klientami!

Iwona Grześkowiak, Tomasz Śmigiel – szefowie biura nieruchomości

To były świetnie zainwestowane 3 dni na trening! Szkolenie bardzo skuteczne, pozytywne, super atmosfera, Dawid profesjonalista w 100%. Trening spełnił nasze oczekiwania skuteczność telefonów 98%. W dwa dni umówiliśmy więcej spotkań niż za cały ubiegły miesiąc. Z czystym sumieniem polecam, każdy powinien skorzystać!

Agnieszka Renner – szef biura nieruchomości

Uczestnictwo w 3 dniowym szkoleniu narzędziowym z umawiania spotkań bardzo umocniło moją pewność siebie i zniwelowało do zera stopień strachu przed wykonywaniem telefonów. Teraz chce mi się dzwonić jak najwięcej, klienci sami prosili o spotkania. Skuteczność 100 na 100. Polecam wszystkie szkolenia Dawida. To były naprawdę dobrze zainwestowane 3 dni.

Agnieszka Kasińska

Szkolenie z treningu umawiania spotkań przeprowadzone przez Dawida, było niezwykle interesujące. Trener pokazał mi nowe rozwiązania, których nie znałam. Uważałam, przed treningiem, że jestem dość skuteczna a te 3 dni pozwoliły mi być efektywniejszą o co najmniej 60-70%. Uważam, że Dawid wykazał się dużą cierpliwością i profesjonalizmem. Podczas szkolenia była przemiła atmosfera.

Basia z Pabianic

Bardzo kompetentny trener z dużym poczuciem humoru. Moja dotychczasowa skuteczność w pozyskiwaniu ofert wynosiła ok 10%. Po szkoleniu 100%. Umówiłem spotkania po wszystkich wykonywanych telefonach – jestem w szoku! Na pewno polecam pana Dawida jako wysoko wykwalifikowanego trenera!

Mariusz Kuśmierz

Trening Narzędziowy w wykonaniu Dawida to prawdziwe arcydzieło. Będąc na naprawdę licznych szkoleniach z pozyskiwania, przerobiłem masę konspektów i skryptów, jednak mówiąc krótko – to było słabe, tylko wiedza teoretyczna. Właśnie dlatego ten trening był tak genialny – czysto praktyczna wiedza. Na naszym szkoleniu – treningu, uzyskaliśmy skuteczność z przyjmowania ofert 100% – nic dodać nic ująć. Tylko brać! Dzięki Dawid za wszystko!

Maciej szef agencji, Bielsko Biała

Szkolenie odnośnie treningu narzędziowego prowadzone przez cudownego szkoleniowca Dawida Mareckiego jest godne polecenia, byłam na wielu szkoleniach, powyższe po prostu wymiata! Schematy sprzedażowe są bardzo ale to bardzo przydatne. Po szkoleniu umówienie spotkań wzrosło do 100%. Polecam!

Kinga Serafińska

Brałem udział w wielu szkoleniach (głównie finansowych ale nie tylko) i powiem szczerze, że jestem zachwycony tym co pokazałeś i przekazałeś! Uważam, że było to najlepsze, najbardziej merytoryczne i najbardziej wpływające na moją osobę szkolenie, po którym wierzę, że mogę osiągnąć dużo więcej! Pozdrawiam.

Wojtek Rudnicki

Dawidzie, dziękuję Ci za Twój czas, merytorykę, energię i siłę, którą nam dałeś. Dzięki Tobie znowu czuję siłę, radość i energię, która sprawia, że mogę przenosić góry. Dzięki Twojej wiedzy i sposobie jej przekazywania nabrałam odwagi a nasza skuteczność jest magiczna! Jesteśmy „nowymi agentami”. Z siłą, odwagą i niezwykłą skutecznością. Bardzo Ci za wszystko dziękuję i czekam na więcej!

Izabela, szefowa agencji, Bielsko Biała
Poznaj jeszcze więcej opinii

Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie, mega interesująco, cały czas trzymające w skupieniu. Bardzo dużo ciekawych i przydatnych informacji, które pomogą rozkręcić karierę na właściwym poziomie. Dzięki wielkie!

Maria

 

Bardzo fajne szkolenie. Podobały mi się techniki negocjacyjne (takich nie znałem!), model rozmowy z klientem i zarządzanie energią. Nie widzę minusów, może trochę za rzadko przerwy.

Jacek

 

Bardzo konkretne szkolenie. Czas przeznaczony w 100% wykorzystany. Super atmosfera. Dla mnie t.zw. scenki trudniejsze niż rozmowy z klientami – ale naprawdę warto! Super!

Anna Kuśmierz

 

Uczestnictwo w 3 dniowym szkoleniu z umawiania spotkań wzmocniło moją pewność siebie w rozmowie z klientami. Zasadniczo zmniejszyło mój strach przed zdobywaniem ofert oraz ich pozyskiwaniem – ułatwi mi to poszerzanie bazy.

Anna z Wrocławia

 

Fantastyczny sposób prowadzenia treningu. Zero nudy. Dziękuję za Twoje zaangażowanie, szczerość praz profesjonalizm. Good job.

Katarzyna Wieczorek

 

Brawo! Szkolenie bardzo rzeczowe. W skali od 1 do 10 daję 11. Szkolenie bardzo praktyczne z nie akademickie stworzone przez praktyka a nie teoretyka.

Joanna Kraków

 

Pozytywne zaskoczenie. Cieszę się, że pomimo uprzedzenia podszedłem do szkolenia z postawą otwartą i dzięki temu mogłem docenić wartość umiejętności i wiedzy przekazywanych przez Dawida. Nie mam zastrzeżeń – szkolenie trafiło w moje potrzeby. Doceniam dużą łączność z „bazą” = rzeczywistością. Wielkim atutem tego szkolenia jest możliwość odgrywania realnych scen sprzedażowych. Liczę, że będzie więcej okazji aby się od Ciebie uczyć – Dzięki za energię, konkret i atmosferę!

Robert

 

Nie jestem fanką tego typu szkoleń. Może zacznę jeszcze raz… NIE BYŁAM fanką tego typu szkoleń do wczoraj. Masz wyjątkowy dar! Obiecuję, że będę trenować to czego się nauczyłam! Jak nie będzie z kim to z twoim „miśkiem”.

Anna

 

Ocena na 5! Samo mięso. Dużo wartościowej wiedzy do wykorzystania w praktyce. Motywująco i wspierająco. Z humorem, dzięki czemu nie było nudno. Żałuję tylko, że niestety szkolenie trwało tylko 2 dni. Wielkie dzięki

Joanna Tomala

 

Szkolenie pokazało mi to jakim agentem nieruchomości chciałbym być. Bardzo ciekawe merytorycznie, dużo wiedzy zebranej w jednym miejscu. Mieliśmy za mało czasu aby poruszyć wszystkie tematy. Jeśli napiszesz książkę, będę pierwszym, który ją kupi.

Sławek, Kraków

 

Bardzo fajne i rzeczowe szkolenie. Dzięki Dawidowi zacznę zwracać uwagę na pewne rzeczy, które wydawały mi się banalne – teraz wiem jak są ważne. Zupełnie inaczej patrzę teraz na negocjacje czy spotkanie pozyskowe. Największą wartość miał dla mnie temat „zimnego telefonu” oraz umówienia spotkania. Umiejętności Dawida nie są oderwane od rzeczywistości jak to już widziałem u innych – on potwierdza to praktyką. Chcę więcej!

Anonim z Krakowa

 

Dawid dzięki za pokazanie pracy agenta z tej drugiej strony – czyli mega pozytywnej. Techniki jakimi się dzielisz, argumenty bardzo mocno przekonują. Szkolenie bardzo ciekawe, dużo ciekawych rzeczy się nauczyłem i usłyszałem. Będą pomocne w mojej pracy!

Michał Lemke

 

Dawid dziękuję Ci za Twój czas. Nie byłem na wielu szkoleniach, może na 5 i żadne nie było tak wyjątkowe jak Twoje. Wyjątkowe bo dałeś coś więcej, niż zwykły trener, widać że lubisz agentów nieruchomości, do których masz bardzo dużo serca i cierpliwości. Pokazujesz swoją pracą, że naprawdę zależy Ci na nas i na tym abyśmy byli najlepszymi agentami! Jeszcze raz dziękuję.

Piotr Żychliński

 

Dawid jesteś fenomenalny. Przekazanie wiedzy prosto i przejrzyście. Podejście do kursantów – duży plus! Duża dawka humoru sprawia, że trzymasz napięcie, uwagę no i atmosfera jest super. Poproszę tylko o większą ilość przerw. Nie mogę się doczekać kolejnych szkoleń.

Sylwia Gmerek

 

Fenomenalne szkolenie i trening! Pokazałeś nam, że niemożliwe jest możliwe! Jestem pod wrażeniem Twojego zaangażowania!!! Dajesz z siebie wszystko w bardzo pięknym stylu.

Zachwycona Tamara, Warszawa

 

Intensywne, rzeczowe, w cudownej atmosferze, genialne poczucie humoru, trafiasz w punkt, pełen profesjonalizm, rozbudzasz entuzjazm do pracy. To były plusy, minusów brak. Dziękuję

Ania, Warszawa

 

Dawidzie dużo słyszałam o twoich szkoleniach. Cieszę się niezmiernie, że mogłam w końcu w nich uczestniczyć. Dziękuję, bo uświadomiłeś mi jak ważną rolę pełnię w mojej firmie, przede wszystkim dla agentów, których prowadzę.

Agnieszka, menadżer

 

Szkolenie pod względem merytorycznym i praktycznym jest dobrze zaplanowane i prowadzone. W sposób komunikatywny, łatwy do zrozumienia i przyswojenia. Proporcja między wiedzą teoretyczną a treningiem praktycznym, moim zdaniem jest właściwa.

Izabela

 

Bardzo profesjonalne szkolenie. Dawid to bardzo dobry trener – cierpliwy i wyrozumiały. Posiada ogromną wiedzę, którą się z nami podzielił. Jest konkretny. Przekazał nam dużo motywacji i odwagi. Na zajęciach panowała wspaniała atmosfera, dzięki temu każdy uczestnik czuł się swobodnie. Na każde nurtujące nas pytanie odpowiadał. Po tym super szkoleniu każdy z ekipy na pewno ma w sobie dużo energii do działania.

Martyna P. Wrocław

 

Świetne szkolenie i trening. Oprócz teorii każdy został wyposażony w realne narzędzia i system, dzięki któremu jest w stanie z łatwością pozyskiwać klientów, negocjować umowę i czuć się przy tym swobodnie. Przed szkoleniem myślałem, że 5 dni po 8 h to za dużo ale super! Intensywna nauka i trening zmienia o 180 stopni system pracy. No i są efekty!

Aleksander Berdowicz

 

Mam 61 lat i jako pośrednik z 10 wieloletnim doświadczeniem byłam na wielu szkoleniach – na tak udanym, wnoszącym tak wiele byłam pierwszy raz. Panie Dawidzie – szkolić, szkolić szkolić… jest Pan w tym wyjątkowy.

Krystyna Tischner

 

Dobry trener, doświadczony, potrafi zadbać o dobrą atmosferę podczas szkolenia. Można odnieść wrażenie, że wiedza sama wchodzi do głowy. Prawdziwy profesjonalista. Kontakt z drugim człowiekiem ma wybitnie opanowany. Ja jestem pod wrażeniem!

Marek Melon

Szkolenie W Roli Głównej Szef, opinie:

 

Uczestnicy 1-szej edycji o szkoleniu:

 

„(…) każdy szef powinien mieć takie szkolenie zanim zacznie rekrutować”
„(…) świetnie wyjaśnione „trudne” rozmowy z agentami! Otworzyło mi oczy jak pobudzać agentów do działania”
„Bardzo dobre i efektywne dla mnie szkolenie. Dzięki niemu mam świadomość w którym miejscu jestem i co jest do zrobienia aby rozwinąć mój biznes”
„Wnikliwe zagłębiliśmy się w sfery osobowości agentów i ich kompetencji. Narzędzia do wykorzystania super!”
„Bardzo merytorycznie, ciekawie, praktycznie i z sensem”
„Najbardziej cenna była dla mnie wiedza jak wdrożyć agenta do pracy aby szybko zaczął zarabiać”
„Kolejne bardzo dobre szkolenie z Dawidem”
„Najbardziej podobało mi się w dniu, w którym było o rekrutacji. Ciekawy proces super pytania. Szkolenie bardzo dobre”
„Miła atmosfera, bardzo duża dawka informacji, bardzo rzeczowo”
„Długość szkolenia w sam raz. Może być nawet 4 dniowe – opłaca się!”
„3 dniowe szkolenie, które było bardzo interesujące. Obszerne szkolenie minęło jakby w jeden dzień!”
„Mega profesjonalne podejście! Świetnie przygotowane szkolenie (na pewno nie ostatnie)”
„Po 5 minutach wiedziałem, że ten trener ma doświadczenie w roli szefa, a pod koniec pierwszego dnia nie mogłem doczekać się kolejnego! Prowadzę agencję 7 lat myślałem że wiem wszystko…dzięki Dawid! Szkoda że nie poznaliśmy się wcześniej”
„Bardzo dużo przykładów dot. doświadczenia zawodowego, podczas omawiania kolejnych części szkolenia. Praktyka a nie „sucha” teoria”

 

Wszystkie osoby występujące w testymoniale podpisane imieniem i nazwiskiem wyraziły zgodę na pełną publikację danych. Osoby podpisane tylko imieniem wyraziły częściową zgodę lub w podpisały opinię samym imieniem, lub inicjałami. Wszystkie możliwe do wglądu.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły