Opinie o szkoleniach

Trening narzędziowy z Dawidem to absolutny MUST HAVE dla agentów nieruchomości na każdym etapie ich kariery zawodowej. Dawid dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w sposób prosty, inspirujący i wartościowy. Udowadnia, że to o czym wykłada na sali szkoleniowej, działa w praktyce. Nie wyobrażam sobie lepszego sposobu na podniesienie swoich umiejętności, jak praca w rzeczywistym środowisku, z prawdziwym klientem, pod okiem profesjonalnego trenera, jakim bez wątpienia jest Dawid. Gorąco polecam.

Anna Sokół-Kifner

My niżej podpisani Iwona i Tomek, stwierdzamy, że szkolenie było znakomite, żeby nie powiedzieć zaje…ste. Niemal wszystkie rozmowy telefoniczne, podczas treningu zakończyły się sukcesem, czyli umówieniem spotkania u klienta. Teraz potrzebna praca, aby zdobytą wiedzę i umiejętności utrwalić jako standard. Już myślimy nad kolejnym etapem szkolenia i treningu, czyli jak to zrobić aby umówionych spotkań nie zmarnować, czyli podpisać najlepsze możliwe umowy z klientami!

Iwona Grześkowiak, Tomasz Śmigiel – szefowie biura nieruchomości

 To były świetnie zainwestowane 3 dni na trening! Szkolenie bardzo skuteczne, pozytywne, super atmosfera, Dawid profesjonalista w 100%. Trening spełnił nasze oczekiwania skuteczność telefonów 98%. W dwa dni umówiliśmy więcej spotkań niż za cały ubiegły miesiąc. Z czystym sumieniem polecam, każdy powinien skorzystać!

Agnieszka Renner – szef biura nieruchomości

Uczestnictwo w 3 dniowym szkoleniu narzędziowym z umawiania spotkań bardzo umocniło moją pewność siebie i zniwelowało do zera stopień strachu przed wykonywaniem telefonów. Teraz chce mi się dzwonić jak najwięcej, klienci sami prosili o spotkania. Skuteczność 100 na 100. Polecam wszystkie szkolenia Dawida. To były naprawdę dobrze zainwestowane 3 dni.

Agnieszka Kasińska

Szkolenie z treningu umawiania spotkań przeprowadzone przez Dawida, było niezwykle interesujące. Trener pokazał mi nowe rozwiązania, których nie znałam. Uważałam, przed treningiem, że jestem dość skuteczna a te 3 dni pozwoliły mi być efektywniejszą o co najmniej 60-70%. Uważam, że Dawid wykazał się dużą cierpliwością i profesjonalizmem. Podczas szkolenia była przemiła atmosfera.

Basia z Pabianic 

Bardzo kompetentny trener z dużym poczuciem humoru. Moja dotychczasowa skuteczność w pozyskiwaniu ofert wynosiła ok 10%. Po szkoleniu 100%. Umówiłem spotkania po wszystkich wykonywanych telefonach – jestem w szoku! Na pewno polecam pana Dawida jako wysoko wykwalifikowanego trenera!

Mariusz Kuśmierz

Trening Narzędziowy w wykonaniu Dawida to prawdziwe arcydzieło. Będąc na naprawdę licznych szkoleniach z pozyskiwania, przerobiłem masę konspektów i skryptów, jednak mówiąc krótko – to było słabe, tylko wiedza teoretyczna. Właśnie dlatego ten trening był tak genialny – czysto praktyczna wiedza. Na naszym szkoleniu – treningu, uzyskaliśmy skuteczność z przyjmowania ofert 100% – nic dodać nic ująć. Tylko brać! Dzięki Dawid za wszystko!

Maciej szef agencji, Bielsko Biała

Szkolenie odnośnie treningu narzędziowego prowadzone przez cudownego szkoleniowca Dawida Mareckiego jest godne polecenia, byłam na wielu szkoleniach, powyższe po prostu wymiata! Schematy sprzedażowe są bardzo ale to bardzo przydatne. Po szkoleniu umówienie spotkań wzrosło do 100%. Polecam!

Kinga Serafińska

Brałem udział w wielu szkoleniach (głównie finansowych ale nie tylko) i powiem szczerze, że jestem zachwycony tym co pokazałeś i przekazałeś! Uważam, że było to najlepsze, najbardziej merytoryczne i najbardziej wpływające na moją osobę szkolenie, po którym wierzę, że mogę osiągnąć dużo więcej! Pozdrawiam.

Wojtek Rudnicki

Dawidzie, dziękuję Ci za Twój czas, merytorykę, energię i siłę, którą nam dałeś. Dzięki Tobie znowu czuję siłę, radość i energię, która sprawia, że mogę przenosić góry. Dzięki Twojej wiedzy i sposobie jej przekazywania nabrałam odwagi a nasza skuteczność jest magiczna! Jesteśmy „nowymi agentami”. Z siłą, odwagą i niezwykłą skutecznością. Bardzo Ci za wszystko dziękuję i czekam na więcej!

Izabela, szefowa agencji, Bielsko Biała

Scroll to Top