Trenerzy

Dawid Marecki

Trener merytoryczny i narzędziowy, konsultant agentów i menedżerów nieruchomości. Autor szkoleń z zakresu negocjacji, sprzedaży i zarządzania.
  • Doradza na poziomie zarządów przedsiębiorcom z branży nieruchomości, z którą związany jest od 2007 r. W swojej karierze z rekrutował i wyszkolił ponad 1000 specjalistów w tym agentów nieruchomości, menadżerów i decydentów. Konsultuje m.in. w zakresach rekrutacji, szkoleń wewnętrznych, budowania zespołów sprzedażowych, tworzenia kultury organizacyjnej, systemów motywacyjnych oraz procesów obsługi klientów.
  • Autor szkoleń z zakresu negocjacji, sprzedaży i zarządzania. Stosuje autorską metodą łączącą m.in. obszary analizy transakcyjnej, nowoczesnej sprzedaży, psychologii oraz technik budowania zawodowych rsl. Jako trener merytoryczny i narzędziowy przeprowadził kilkanaście tysięcy godzin szkoleń, konsultacji i treningów narzędziowych na poziomach profesjonalnym i eksperckim szkolonych przez niego agentów nieruchomości należy zaliczyć do grona najlepiej zarabiających specjalistów w Polsce. Współpracuje z czołowymi biurami i agencjami nieruchomości.
  • Szkoli również poza macierzystą branżą: “W Roli Głównej: Negocjator” – zostało ocenione przez klientów Witalni reprezentujących kilkadziesiąt różnych firm i branż, najlepszym szkoleniem w 2017 roku. 
  • Członek think-tanku Biznes 4.0 Izby Gospodarczej Europy Środkowej. Pomysłodawca i twórca projektu IMDM – efektywne praktyki szkoleniowe.
Scroll to Top